Login

Register

Login

Register

EURPLN na wsparciu

EURPLN – Euro / Polski Złoty

Analiza techniczna.

Kurs pary walutowej eurpln dotarł do silnego wsparcia na poziomie 4,28, które jest już kilkukrotnie pobudzało popyt od grudnia 2015 roku. Od początku grudnia polski złoty silnie umacniał się w stosunku do Euro, odbijając się od poziomu 4,5. Obecnie cena konsoliduje się w przedziale 4,32-4,27. W zeszłym tygodniu cena ukształtowała dwa pinbary sygnalizując, że popyt zaczyna rosnąć. Potencjalne wzrosty sięgają poziomu 4,5.

 

Pamiętaj, że analizy nie są wyłącznym elementem tradingu. Oprócz dobrego przeanalizowania wykresu bardzo ważne również jest zarządzanie ryzykiem, kapitałem oraz odpowiednie prowadzenie pozycji. Nigdy nie wiemy jak silny ruch się zrealizuje i musimy być przygotowani na każdy scenariusz. Więcej na ten temat przeczytasz w innym artykule pt. „aktywne zarządzanie pozycją„. Pamiętaj, że nie jakość analiz pozwala zarobić Tobie pieniądze, ale konsekwentne stosowanie strategii  inwestycyjnej.

Vital Trading Sp. z o.o. nie zajmuje się doradztwem inwestycyjnym. Usługi nie stanowią  rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).