Transkrypcja vloga: #09 Jak zarabiać na giełdzie Dużo Szybko i Bezpiecznie – model DSB

Nazywam się Miłosz i witam na Ciebie na moim kanale. Kiedyś wierzyłem, że na giełdzie można zarabiać dużo, szybko i bezpiecznie, potem zrozumiałem, że zasady są trochę inne. Zapraszam!

W momencie, w którym przestałem za wszelką cenę szukać rozwiązania, które zapewni mi szybki, duży i bezpieczny zysk zrozumiałem, że z tych 3 rzeczy można wybrać tylko dwie. Jeśli będziemy chcieli zarabiać szybko i dużo to nigdy nie będzie to bezpiecznie. Innymi słowy to jest hazard, zabawa w kasynie, zwał jak zwał. Im większych i szybszych zysków oczekujemy tym większe ryzyko musimy podejmować.

Jeśli będziemy chcieli zarabiać szybko, ale bezpieczenie to nigdy nie będzie to dużo. To jest dobre podejście gdy chcemy nauczyć się handlu na giełdzie i poznajemy tajniki mechaniki rynków, kapitał służy nam do edukacji otwieramy bardzo małe pozycje, aby nie tracić pieniędzy. 

Gdy jesteśmy już gotowi i traktujemy giełdę jak poważny biznes to możemy zarabiać dużo i bezpiecznie, ale pamiętaj, nigdy nie będzie to szybko. No właśnie, bo kluczem do sukcesu na giełdzie jest cierpliwość i tylko czas pozwala generować wysokie oraz bezpieczne zyski, poprzez dokonywanie transakcji z ograniczonym ryzykiem, aby w końcu złapać jeden trend, który zapłaci za wszystko. Nigdy nie wiemy kiedy i gdzie on się pojawi, ale naszym zadaniem jest być czujnym i cierpliwie czekać na właściwy moment. 

Dziękuje za Twoją uwagę. Do widzenia 🙂